Waarom wordt een bestelling of betaling in mijn shop nog verwerkt?

Alle Etsy Payments-bestellingen worden gescreend ter bescherming tegen mogelijke fraude en om te garanderen dat de bestellingen legitiem zijn. Als je een melding ziet of een e-mail hebt ontvangen over een bestelling die wordt verwerkt, betekent dit dat deze wordt beoordeeld door Etsy. 

Wat moet je doen als je bestelling nog steeds verwerkt wordt

Verzend de bestelling pas zodra hij volledig verwerkt is. Als de bestelling niet wordt verwerkt en het item al verzonden is, is het mogelijk dat je geen betaling ontvangt. Als je een bestelling wilt annuleren, wordt deze optie beschikbaar zodra de bestelling is verwerkt. 

De meeste bestellingen worden binnen 72 uur verwerkt, maar soms kan het langer duren. Dit kan op verschillende manieren worden bevestigd:

Bestellingen die verwerkt worden vinden

Als de bestelling nog verwerkt wordt, zal deze niet in de tab Afgerond van je Bestellingen & Verzending-pagina verschijnen. In plaats daarvan zie je de volgende opmerking staan: "Je hebt bestellingen die nog verwerkt worden".

Wat gebeurt er als je verkoop niet afgerond kan worden?

Als een verkoop niet afgerond kan worden vanwege een betalingsprobleem, gaat het item terug in de verkoop in je shop en stellen we de koper hiervan op de hoogte.

Lees meer over waarom je Etsy Payments-fondsen vertraagd kunnen zijn

Als op jouw pagina Bestellingen & Verzending bij een van je bestellingen “betaling wordt verwerkt” staat, of als je een e-mail van Etsy hebt ontvangen waarin wordt vermeld dat je Etsy bestelling nog steeds wordt verwerkt, dan betekent dit dat Etsy de transactie beoordeelt. Deze beoordeling neemt tot 72 uur in beslag, maar kan soms langer duren.

De koper heeft ook een e-mail ontvangen om hem of haar te laten weten dat de bestelling wordt beoordeeld door Etsy. 

We weten dat het belangrijk is om je bestelling zo snel mogelijk afgerond te hebben. Ons team werkt zorgvuldig aan de beoordeling van je transactie

Zodra de bestelling volledig verwerkt is, krijgen jij en de koper per e-mail een bevestiging. Onderneem geen verdere actie tot je de bevestigingse-mail hebt ontvangen.

Etsy screent en beoordeelt alle Etsy Payments bestellingen om te waarborgen dat de bestelling legitiem is. De meeste bestellingen worden binnen de 72 uur verwerkt, maar voor sommige bestellingen heeft ons team meer tijd nodig voor de beoordeling en verwerking. Ons evaluatieproces beschermt jou en andere kopers en verkopers op Etsy tegen mogelijke fraude.

Je kunt een bestelling niet annuleren tijdens de verwerking. Na verwerking van de bestelling, kun je deze annuleren op je pagina Bestellingen & Verzending.

Heeft dit het probleem verholpen?
Waarom was dit artikel niet nuttig? (Selecteer alles dat van toepassing is)

Bedankt voor je feedback!

Heb je nog vragen?

Neem contact op met Support